BAYRAĞI DEVRALDIK

 

Değerli ÖZGÜDER üyeleri,

 

    ÖZGÜDER Yönetim Kurulu Başkanlığı, Başkanımız Sn. O. Nuri GÜNDEŞ'in sağlık nedeni ile istifa etmesinin ardından 14.11.2007 günü Olağanüstü Genel Kurul toplantı kararı almış ve bu toplantıda yapılan seçimle Başkanlığa tarafımı layık ve uygun görmüştür.

 

Öncelikle Olağanüstü Genel Kurul’da oybirliğiyle Onursal Başkanlığa getirilen çok saygıdeğer, sevgili Başkanımız Sn. O. Nuri GÜNDEŞ’e teşekkürlerimi sunmak isterim. Yıllarca durup dinlenmeden sektörümüz, derneğimiz ve en son olarak ta federasyonumuz için inanılmaz şekilde mücadeleler veren, yılmadan usanmadan çalışan, bizleri hayretler içerisinde bırakan o bitip tükenmek bilmeyen enerjisiyle koşturan, değerli Onursal Başkanımızın açtığı yoldan yine kendisinin önümüzü ve etrafımızı aydınlatacak ışığıyla yürümeye devam edeceğiz.

 

Bunun yanında, Başkanlık seçiminin demokratik olarak yapılması ve sonuçlanmasında pay sahibi olan siz değerli üyelerimize de ayrıca teşekkür etmek isterim. Güveninize layık olmak için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımın var gücümüzle çalışacağına şimdiden emin olabilirsiniz.

 

Evet, bayrağı yeni yönetim olarak devir aldık. Bu bayrağı böyle büyük bir isimden almak bizleri ayrıca onurlandırmaktadır. Bu durum misyonumuzu daha da önemli bir hale getirmektedir. Bu nedenle yeni  Yönetim Kurulumuza genç arkadaşlarımızın yanında bizlere tecrübeleri, sağ duyularıyla destek olacak sektörün önde gelen saygın isimleri de dahil olmuş bulunmaktadır. İnanıyorum ki derneğimiz bu yapısıyla sektörümüze ve üye kuruluşlarına ciddi katkılar sağlayacaktır.      

 

Tüm sektörü kucaklayıp, kaynaştırmak, yeni katılacak üyelerimize yol gösterici olmak, mevcut üyelerimizle de dayanışmayı arttıracak bir dizi çalışma programıyla geliyoruz. Bunları gerek web adresimizde gerek yeni ofisimizde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca düzenleyeceğimiz panel ve konferanslarda her birinizi ayrı ayrı yanımızda görmeyi arzu ediyoruz.

 

Sizlere sağlık ve esenlikler dilerken, yeni dönemin derneğimize, sektörümüze ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim.

 

 

      Bülent PERUT

         ÖZGÜDER

Özel Güvenlik Şirketleri

Dayanışma Derneği Başkanı